Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

5 października 2018

Panattoni Gala&Party 2018

0 396

Panattoni Europe uroczyście podsumował ostatni rok obecności na rynku europejskim - 1,6 miliona mkw. powierzchni w budowie i 7 milionów mkw. wybudowanych dotychczas - a także docenił partnerów biznesowych, przyznając im Nagrody Panattoni w 14 kategoriach.

To wszystko wydarzyło się podczas Panattoni Gala&Party 2018, która odbyła się 27 września br. na warszawskim Torze Służewiec zamienionym w jedną z największych gier planszowych na świecie!

POLECAMY

Raz do roku Panattoni Europe uroczyście podsumowuje 12 miesięcy swojej aktywności, doceniając również ciężką pracę partnerów biznesowych, którzy przyczyniają się do sukcesu firmy. Między innymi dzięki nim firma utrzymuje pierwsze miejsce w rankingu Top Property Developers i obecnie buduje 1,6 miliona mkw. powierzchni przemysłowej w Europie. Wspaniałe wyniki i wybudowanych 7 milionów mkw. od początku swojego funkcjonowania, Panattoni Europe zawdzięcza również całemu zespołowi 300 osób z 6 krajów – także z niedawno uruchomionego biura w Wielkiej Brytanii. Otwarcie operacji na Wyspach stało się jednym z największych kamieni milowych firmy w 2018 roku – blisko rok po fuzji z First Industrial, deweloper realizuje ponad 233 tys. mkw. inwestując dotychczas ponad 600 milionów funtów, a do końca roku ma zaplanowaną realizację ponad 325 tys. mkw. Na Kontynencie również jest aktywny - w Niemczech do końca 2019 r. Panattoni Europe planuje nabyć grunty o łącznej powierzchni ok. 1 miliona mkw. i to w najlepszych regionach logistycznych,...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy