Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

14 grudnia 2018

Panattoni Europe zaktywizował Podlasie

0 358
Deweloper ukończył realizację nowoczesnego parku magazynowego klasy A - Panattoni Park Białystok, o powierzchni ponad 41 tys. m kw. Na symboliczne otwarcie kompleksu przedsiębiorców z regionu zaprosił jeden z najemców - ROHLIG SUUS Logistics.

Panattoni Europe aktywizuje wschodnią część Polski. Po Rzeszowie i Lublinie do magazynowej mapy kraju dołączył Białystok - największe i najszybciej rozwijające się miasto Podlasia, o charakterze ponadregionalnego ośrodka akademickiego i naukowego. To tu powstał pierwszy w regionie nowoczesny kompleks logistyczno-przemysłowy klasy A - Panattoni Park Białystok o powierzchni ponad 41 tys. mkw. Park przeznaczony jest dla wielu najemców (multi-tenant) reprezentujących różne branże - od logistycznej po produkcyjną. Dzięki tej elastyczności, inwestycja została wynajęta już w 60 proc. Symboliczne otwarcie Parku zainaugurował jeden z najemców, największy polski kompleksowy operator logistyczny, ROHLIG SUUS Logistics 13 grudnia br. w obecności przedsiębiorców i przedstawicieli władz regionu.

POLECAMY

Operator logistyczny ROHLIG SUUS Logistics to wieloletni klient Panattoni Europe, który realizuje strategię rozwoju logistyki kontraktowej w kluczowych lokalizacjach w Polsce. Dotychczas firma wynajęła łącznie 85 tys. mkw. w obiektach dewelopera, zaś w Panattoni Park Białystok blisko 3 tys. mkw. ROHLIG SUUS Logistics jest pierwszym kompleksowym operatorem logistycznym, który oferuje na Podlasiu usługi z zakresu logistyki kontraktowej, czyli operacji związanych z magazynowaniem i konfekcjonowaniem towarów. 

Przez ostatnie 10 lat naszej działalności na Podlasiu, obserwujemy stabilny rozwój regionu i rosnący udział tej części kraju w zapotrzebowaniu na profesjonalne usługi logistyczne. Decyzja o wprowadzeniu w Białymstoku usług z zakresu logistyki kontr...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy