Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

28 czerwca 2018

Panattoni Europe inwestuje w Trójmieście

0 380
Panattoni Europe finiszuje z uruchomieniem czwartego centrum dystrybucyjnego w Trójmieście. Panattoni Park Gdańsk IV o docelowej powierzchni 41 500 mkw., znajduje się zaledwie 4 km od Portu Gdańskiego.

Panattoni Europe utrzymuje kurs na Trójmiasto. Deweloper kończy pierwszy etap budowy Panattoni Park Gdańsk IV o docelowej powierzchni 41 500 mkw. Dotychczas firma zrealizowała blisko 76 tys. mkw. w ramach dwóch inwestycji - w Pruszczu Gdańskim i przy ul. Elbląskiej, a w trakcie budowy ma kolejne 80 tys. mkw. w ramach Panattoni Park Gdańsk III i IV. Trójmiejskie inwestycje prowadzone przez lidera rynku powierzchni przemysłowych w Europie świadczą o rosnącym znaczeniu tego regionu dla branży magazynowej i logistycznej. Jest to związane z korzystnym położeniem regionu - na przecięciu kluczowych paneuropejskich korytarzy transportowych, a także dzięki dostępowi do najdynamiczniej rozwijających się portów dalekomorskich na Bałtyku.

POLECAMY

Trójmiasto to stosunkowo młody rynek z dużym potencjałem, na co wpływ mają realizowane inwestycje w infrastrukturę drogową oraz morską. Przyciągają one zarówno operatorów logistycznych, dla których maga...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy