Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

28 lutego 2018

Panattoni Europe buduje dla DHL Parcel Polska

0 335
Panattoni Europe wybuduje centrum dystrybucji przesyłek kurierskich dla DHL Parcel Polska. Obiekt o charakterze cross-docka będzie liczyć blisko 9 tys. mkw. i powstanie w Radzyminie.

Budowa inwestycji wystartowała na początku br., a zakończy się w październiku 2018 r. Umowa najmu podpisana została na 10 lat, a w jej finalizacji  pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza CBRE.

POLECAMY

Jeśli e-commerce, to tylko zielony cross-dock z Panattoni Europe. Deweloper realizuje szyte na miarę centrum dystrybucji przesyłek kurierskich dla DHL Parcel Polska - przedsiębiorstwa świadczącego usługi transportowe i kurierskie dla przesyłek paczkowych i paletowych, a także dysponującego rozwiązaniami dedykowanymi e-commerce. Obiekt o charakterze cross-docka ­ o powierzchni ok. 9 tys. mkw. i niestandardowej wysokości 7,5 m - zostanie w pełni dostoswany do funkcji i planowanych rozwiązań w budynku m.in. sortera - serca przebiegających operacji w hali. Zajmie ona 7 500 mkw. i będzie wyposażona w ok. 108 bram dla samochodów dostawczych oraz TIR-ów. Powierzchnia biurowa to blisko 900 mkw. rozlokowanych na dwóch poziomach. Na terenie inwestycji przewidziano ok. 23 tys. mkw. placów manewrowych, dróg i parkingów. Całość zlokalizowana jest w pobliżu istniejącego kompleksu dewelopera  Panatto...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy