Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

18 stycznia 2018

ORGANIZUJEMY: Profesjonalne Warsztaty Magazynowe w Centrum Handlowo-Logistycznym Ceramiki Paradyż

216
Już 29 marca br. Centrum Handlowo-Logistyczne Ceramiki Paradyż w Tomaszowie Mazowieckim będzie bohaterem kolejnej edycji Profesjonalnych Warsztatów Magazynowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego Ceramika Paradyż włączyła magazyn automatyczny do nowego modelu dystrybucji i jak po dwóch latach funkcjonowania ocenia tę decyzję, nie może Cię na spotkaniu zabraknąć.

POLECAMY

Profesjonalne Warsztaty Magazynowe w Centrum Handlowo-Logistycznym Ceramiki Paradyż to kolejna edycja praktycznych warsztatów w nowoczesnych obiektach magazynowych współorganizowanych przez redakcję czasopisma „Logistyka a Jakość”. Tym razem gospodarzem warsztatów będzie Ceramika Paradyż, międzynarodowa firma produkująca ceramikę i materiały wykończeniowe eksportowane z Tomaszowa Mazowieckiego do ponad 50 krajów na całym świecie.

Ceramika Paradyż posiada w Polsce pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych: w Wielkiej Woli koło Paradyża, w Opocznie i trzy zakłady w Tomaszowie Mazowieckim. Każdy z nich ma swoją specjalizację i własny magazyn. Z końcem 2015 r. z myślą o dalszej ekspansji firmy w Tomaszowie Mazowieckim uruchomiono Centrum Handlowo-Logistyczne „Paradyż Logistics & Trade” centralizujące procesy magazynowe wyrobów gotowych. 

Podczas warsztatów:

  • Dowiesz się, jak powstawała kompleksowa strategia sieci dystrybucji z uwzględnieniem nowego, kluczowego elementu - magazynu automatycznego.
  • Skorzystasz z doświadczenia menedżerów, którzy odpowiadają za zarządzanie logistyką i dowiesz się, czego wystrzegać się, rozpoczynając przygodę z automatyką magazynową oraz co w funkcjonującym obiekcie można jeszcze udoskonalić.
  • Zobaczysz pracę magazynu automatycznego i będziesz mógł zadać wszystkie pytania, które tylko pojawią się w trakcie wizyty w obiekcie.
  • Poznasz autorskie rozwiązania w strefie kompletacji towaru w formule goods-to-man, które wypracowane zostało wspólnie z pracownikami, by komfort wykonywanych zadań był jak najwyższy.
  • Dowiesz się, jakie udoskonalenia zostały w prowadzone w procesach, na stanowiskach pracy, w rozwiązaniach sprzętowych w ramach wniosków Kaizen.

Warsztaty podzielone są na dwie części. W pierwszej z nich Piotr Wołynkiewicz (dyrektor logistyki Ceramiki Paradyż), Waldemar Pisiałek (kierownik Działu Magazynów Ceramiki Paradyż) i Michał Broniarek (szef magazynu automatycznego Ceramiki Paradyż) opowiedzą o planowaniu i realizacji strategii nowego modelu dystrybucji towarów Ceramiki Paradyż, o pomyśle i realizacji projektu magazynu automatycznego, podzielą się opiniami, jak te zmiany wpłynęły na sprawność łańcucha dostaw.

Druga część wa...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy