Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

13 grudnia 2017

Ogólnopolski finał Tańczący z paletami

0 321
W połowie grudnia, 16 wspaniałych rywalizowało w dwóch kategoriach o tytuł najlepszego w wielkim finale Tańczący z paletami.

Konkurs przeznaczony jest dla operatorów wózków widłowych, a jego celem jest ich docenienie oraz promowanie bezpiecznych zachowań w magazynie. W tym roku zawody odbyły się już po raz czwarty.

POLECAMY

Konkursu Tańczący z paletami organizowany jest we wszystkich magazynach Grupy Raben już od 2014 roku. Wydarzenie skierowane jest do operatorów wózków widłowych i ma za zadanie akcentowanie dwóch istotnych aspektów codziennej pracy magazyniera. Po pierwsze, jest to podnoszenie świadomości związanej z bezpieczeństwem pracy w magazynie. W Grupie Raben ta świadomość z roku na rok jest coraz większa, a konkurs bardzo mocno do tego się przykłada. Po drugie, ogromne znaczenie ma kwestia docenienia  kompetencji i podniesienia prestiżu samego stanowiska operatora, a zatem mówimy tutaj o employer brandingu. Co roku eliminacje do wielkiego finału konkurs składają się z dwóch części: teoretycznej, polegającej na przedstawianiu dobrych praktyk i pożądanych zachowań oraz praktycznej, podczas której operatorzy wózków widłowych pokonują trasę z przeszkodami.

Z roku na rok zainteresowanie konkursem rośnie, ponieważ jest on już swego rodzaju firmową tradycją. Do tegorocznej rywalizacji zgłosiło się ponad 60 operatorów. W finale, o tytuł najlepszego...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy