Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

13 grudnia 2017

Ogólnopolski finał Tańczący z paletami

42
W połowie grudnia, 16 wspaniałych rywalizowało w dwóch kategoriach o tytuł najlepszego w wielkim finale Tańczący z paletami.

Konkurs przeznaczony jest dla operatorów wózków widłowych, a jego celem jest ich docenienie oraz promowanie bezpiecznych zachowań w magazynie. W tym roku zawody odbyły się już po raz czwarty.

Konkursu Tańczący z paletami organizowany jest we wszystkich magazynach Grupy Raben już od 2014 roku. Wydarzenie skierowane jest do operatorów wózków widłowych i ma za zadanie akcentowanie dwóch istotnych aspektów codziennej pracy magazyniera. Po pierwsze, jest to podnoszenie świadomości związanej z bezpieczeństwem pracy w magazynie. W Grupie Raben ta świadomość z roku na rok jest coraz większa, a konkurs bardzo mocno do tego się przykłada. Po drugie, ogromne znaczenie ma kwestia docenienia  kompetencji i podniesienia prestiżu samego stanowiska operatora, a zatem mówimy tutaj o employer brandingu. Co roku eliminacje do wielkiego finału konkurs składają się z dwóch części: teoretycznej, polegającej na przedstawianiu dobrych praktyk i pożądanych zachowań oraz praktycznej, podczas której operatorzy wózków widłowych pokonują trasę z przeszkodami.

...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy