Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

19 listopada 2018

Nowoczesne technologie dla logistyki - umowa z Cleveron

0 355
Pointpack.pl debiutuje dziś na NewConnect. Spółka przeprowadziła ofertę prywatną akcji i pozyskała 2,1mln zł środków na dalszy rozwój.

Pointpack.pl obsługuje sieć ponad 5000 punktów nadawczo-odbiorczych, realizując procesy obsługi klienta i usługi w obszarze pierwszej i ostatniej mili dla firm kurierskich, a także integrując technologie w systemach kasowych, kasach fiskalnych i urządzeniach nadawczo-odbiorczych. Spółka została rekomendowana do dofinansowania z NCBiR na rozwój inteligentnej sieci infrastruktury logistyki miejskiej na kwotę 6,5 mln zł.

POLECAMY

Pointpack.pl rozpoczął też długoterminową współpracę z firmą Cleveron w zakresie integracji systemowej na rynku polskim oraz dystrybucji automatów i robotów nadawczo-odbiorczych produkowanych przez Cleveron. Spółka zobowiązała się do prowadzenia działań sprzedażowych, ukierunkowanych na branże kurierską i sieci handlowe, korzystając ze wsparcia marketingowego Cleveron. Pointpack.pl rozważa rozbudowę własnej infrastruktury sieci punktów nadawczo-odbiorczych w oparciu o urządzenia Cleveron.

Spółka współpracuje z operatorami logistycznymi...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy