Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

21 stycznia 2019

Nowa odsłona Kostrzyńskiego Centrum Dystrybucyjnego Biedronki

0 287
Po dwóch latach rozbudowy i modernizacji Centrum Dystrybucyjne sieci Biedronka w Kostrzynie zostało przeznaczone do użytku, stając się jednym z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych obiektów tego typu w Europie.

Centrum Dystrybucyjne w Kostrzynie zaopatruje ponad 150 sklepów, położonych w promieniu 120 km i stanowi ważny element sieci logistycznej Biedronki.

POLECAMY

– Postawiliśmy na nowe technologie, które pomagają dbać o środowisko naturalne. W zmodernizowanym centrum zostały zastosowane rozwiązania nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim energooszczędne. Cieszymy się, że możemy być tak ważnym pracodawcą w regionie i częścią lokalnej społecznościmówi Maciej Romanowski, dyrektor centrum dystrybucyjnego w Kostrzynie Wielkopolskim.

Powierzchnia całego magazynu to 23 800 m2, w tym 7 258 m2 to powierzchnia magazynów chłodniczych i mroźniczych. Obiekt został także wyposażony w 14 doków przeładunkowych, co jeszcze bardziej usprawni procesy logistyczne. Został również wybudowany nowy trzypasmowy wjazd na teren centrum. Do hali magazynowej dobudowano nową halę zwrotów ze sklepów o powi...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy