New Era is loading. Relacja z Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS 2021

WYDARZENIA

Prawie 50 eksperckich wystąpień, ponad 350 uczestników, 840 minut wypełnionych po brzegi atrakcyjnymi merytorycznie treściami i angażującymi aktywnościami – tak liczbami można opisać 15., jubileuszową edycję Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS2021, pod hasłem: New Era is loading.

Kongres otworzył Damian Kołata, Mistrz Ceremonii wydarzenia, który na co dzień pełni funkcję E-commerce Operations Director na Polskę i Europę Wschodnią w firmie Fiege. Pierwsze wystąpienie merytoryczne wygłosił prof. Hans-Christian Pfohl, przewodniczący Komitetu Badawczego Europejskiego Towarzystwa Logistycznego oraz członek Zarządu ELA. Kolejnym zagranicznym prelegentem na scenie głównej był Geert Verbelen, konsultant i lider projektów Flanders Innovation Cluster for Logistics. – Firmy muszą się przygotować na powtarzające się zakłócenia w łańcuchach dostaw. Takich jak utrudnione dostawy na początku pandemii, blokada Kanału Sueskiego. Musimy przejść z filozofii just-in-time na just-in-case – tłumaczył Geert Verbelen. Profesor Wojciech Czakon z Uniwersytetu Jagiellońskiego miał prezentację o krótkowzroczności menedżerów opartą na wynikach swoich badań i książce, która niedawno ukazała się na rynku. 
Chwilę później Damian Kołata zaprosił do wirtualnej debaty sześcioro ekspertów: Katarzynę Czuchaj-Łagód z MobileInstitute, dr. hab. Arkadiusza Kawę z Łukasiewicz – ILiM, Jakuba Gierszyńskiego z Sephory, prof. Wojciecha Paprockiego ze Szkoły Głównej Handlowej, Wiesława Majewskiego z WM Projekt i Adama Tomczaka z X-press Couriers. Eksperci odpowiadali na pytania związane z automatyzacją procesów magazynowych, ekologicznymi aspektami e-...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy