Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

15 listopada 2018

MBB Logistics wprowadzi się do Exeter Park Słubice

0 349
Już wkrótce firma MBB Logistics, oferująca kompleksową usługę fulfilment dla branży e-commerce, wprowadzi się do centrum logistycznego Exeter Park Słubice.

Na potrzeby własnej działalności zajmie ponad 15 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej. W znalezieniu nowej lokalizacji i negocjacji warunków najmu firmę o europejskim zasięgu wspierali eksperci z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych BNP Paribas Real Estate.

POLECAMY

Nowoczesny kompleks logistyczny, którego właścicielem jest Exeter Property Group, położony jest w Słubicach, w odległości zaledwie 3,5 kilometra od granicy z Niemcami. Nieruchomość charakteryzuje się dogodnym dojazdem autostradą nr 12 do Berlina (ok. 105 km) oraz autostradą A2 do Poznania (168 km), dalej prowadzącą do Warszawy.

Nasze centrum logistyczne jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, stawiających na szybką i wygodną dystrybucję towarów zarówno na terenie kraju, jak i na rynkach zagranicznych. Cieszymy się, że MBB Logistics dołączył do grona naszych najemców. Wierzymy, ze długofalowa współpraca w ramach parku Exeter Park Słubice będzie bardzo owocna, a lokalizacja oraz standard techniczny naszego obiektu pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój firmy MBB Logistics - komentuje Waldemar Grabka, investment officer, Exeter Property Group.

Obiekt wyposażony jest w 12 doków załadunkowych oraz 2 bramy z poziomu ‘’0’’, a także 48 miejsc parkingowych dla...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy