MAGO nagrodzone statuetką Innowacja Handlu 2022 podczas 11. edycji targów RetailShow Targi RetailShow

WYDARZENIA

W dniach 23–24 listopada w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbyła się 11. Edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow. Diamentowym Partnerem tego wydarzenia była firma MAGO. Producent wyposażenia sklepowego zaprezentował nie tylko doskonale znane regały sklepowe, ale również takie innowacje, jak bezobsługowy sklep autonomiczny, inteligentny wózek CLEVER oraz nową, modułową linię kas samoobsługowych QUBE, która zdobyła statuetkę Innowacji Handlu 2022.

Tegoroczna edycja RetailShow odbyła się pod znakiem automatyzacji i nowych technologii w retailu. MAGO, jako producent innowacyjnych rozwiązań dla detalistów, mocno zaznaczyło swoją obecność podczas tego wydarzenia. Odwiedzający Centrum EXPO XXI goście mieli okazję zapoznać się z produktami MAGO w cterech strefach. 
– RetailShow to bez wątpienia największa impreza wystawiennicza branży retail w Polsce. Biorąc pod uwagę, że jej tegorocznym mottem była robotyzacja i automatyzacja handlu detalicznego, po prostu nie mogło nas tu zabraknąć. O...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy