Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

6 sierpnia 2019

Logistyczne kulisy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia

36
VGL GROUP jako sponsor i wsparcie logistyczne odpowiada za całość transportów drogowych przed, po oraz w trakcie imprezy. W związku z rosnącymi wymaganiami uczestników imprezy oraz rosnącą temperaturą, po przeanalizowaniu przebiegu zeszłorocznych zawodów, zespół projektowy zaproponował wprowadzenie innowacji.

Mimo zmiany roli nie zmienia się funkcja jako partnera logistycznego tego wydarzenia.

W rękach VGL Group pozostaje koordynacja łańcucha dostaw zaplecza logistycznego całego eventu. – W skład projektu wchodzą m.in.: działania w zakresie organizacji i optymalizacji transportów drogowych, zarówno tych przed zawodami, jak również transporty powrotne po zawodach, operacje magazynowe czy  organizacja punktów odżywiania na trasie rowerowej oraz biegowej – relacjonuje Natalia Sielska, koordynator projektu po stronie VGL Group.

W zeszłym roku temperatura podczas zawodów sięgała ponad 30 stopni. Standardowo na punkty odżywiania trafiały klasyczne plandeki, które transportowały wodę oraz napoje izotoniczne w wyznaczone na trasie miejsca. Aby zadbać o komfort zawodników, zaproponowaliśmy zmianę typu aut na chłodnie, dzięki czemu oprócz dostawy na czas auta...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy