Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

5 marca 2020

LogiMAT 2020 odwołany

Zaplanowana na 10-12 marca br. 18. edycja targów LogiMAT została odwołana z powodu ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. LogiMAT 2021 odbędzie się w Stuttgarcie w dniach 9-11 marca 2021 r.

Tegoroczne targi LogiMAT 2020 wypełnić miały całe centrum kongresowe Stuttgart Messe i przyciągnąć więcej wystawców niż kiedykolwiek wcześniej. Ponad 1650 firm z całego świata zadeklarowało obecność, aby zaprezentować swoje najnowsze innowacje w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań intralogistycznych i inteligentnego zarządzania procesami. 

POLECAMY

Jest to gorzkie, biorąc pod uwagę ogromne znaczenie LogiMAT Stuttgart dla globalnego przemysłu intralogistycznego. Odwołanie LogiMAT 2020 z powodu nieprzewidzianych okoliczności zewnętrznych jest bezprecedensowe w 18-letniej historii tego wydarzenia. Pomimo ogromnych wysiłków we współpracy z Messe Stuttgart nie udało nam się znaleźć późniejszego terminu na organizację imprezy w 2020 roku, dlatego z wielkim żalem zdecydowaliśmy się anulować LogiMAT 2020 - powiedział Christoph Huss, partner zarządzający EUROEXPO.

Planowano premiery

Firma PSB zapowiadała światową premierę Dynamic Fashion Warehouse. Nowo opracowane rozwiązanie dla branży modowej optymalnie łączy system transportu i technologię zawieszania towarów z nowym transportem. Dzięki wyjątkowym właściwościom systemu pod względem wydajności, gęstości przechowywania, skalowalności i elastyczności, opatentowana koncepcja ustanawia standardy w zakresie automatycznego przechowywania towarów wiszących, a także otwiera zupełnie nowe scenariusze użytkowania.

Według producenta nowe rozwiązanie charakteryzuje się wzrostem wydajności o 700% i wyższą o 25% gęstością magazynów w porównaniu z dotychczasowymi automatycznymi magazynami. Nowa koncepcja może być również wykorzystana do ekonomicznej automatyzacji zadań magazynowych dla małych i średnich firm. 

Holenderska firma Inther Group jest pierwszym holenderskim i jednym z trzech na świecie integratorów systemów logistycznych, który wprowadził na rynek system A-Frame. To technologia kompletacji artykułów, która jest szeroko stosowana w farmacji,...

Artykuł jest dostępny w całości tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy