LITTLE GIANT EUROPE – SPECJALISTYCZNY OSPRZĘT DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

MAGAZYNOWANIE OTWARTY DOSTĘP

50 lat doświadczenia w produkcji osprzętu do wózków i ładowarek

Little Giant Europe z siedzibą w Belgii jest jednym z wiodących dostawców osprzętu do wózków widłowych. Przez ostatnie 50 lat dostarcza urządzenia na cały świat, zaprojektowane i wyprodukowane pod jednym dachem.

Specjalistyczne produkty marki Little Giant znajdują zastosowanie w dynamicznie rozwijającym się sektorze logistyczno-magazynowym. Wszędzie tam, gdzie standardy bezpieczeństwa stoją na najwyższym poziomie, gdzie produkty muszą być bardziej zróżnicowane i precyzyjnie dopasowane do operacji, tam gdzie praca musi odbywać się sprawniej i efektywniej.

Little Giant tworzy urządzenia pierwszego wyboru i sprawdza się tam, gdzie warunki pracy są wymagające, ciężkie,  gdzie standardowe rozwiązania nie są w stanie podołać wyzwaniom.
 


Lata doświadczeń w przemyśle ciężkim dały firmie Little Giant pozycję solidnego i niezawodnego partnera do zadań specjalnych.

Klienci mają do wyboru szeroką gamę produktów do zastosowania w różnych gałęziach gospodarki. Firma projektuje i produkuje indywidualne rozwiązania dostosowane do specjalnych wymagań i specyfikacji użytkownika. Dzięki bardzo doświadczonemu zespołowi inżynierów, indywidualnemu podejściu oraz wykorzystaniu zaawansowanych systemów CAD 3D cały proces - od zapytania aż po dostawę - jest w pełni monitorowany.

Rozbudowany zespół specjalistów jest w stanie zaprojektować i zaproponować najdoskonalsze i najbardziej trwałe rozwiązania dla wszystkich ładunków, które można obsługiwać wózkami widłowymi.
 

 

Jakość i fachowość

Trwałość, spójność i nieprzerwany proces udoskonalania sprawiają, że osprzęt Little Giant jest bardzo trwały, co skutkuje długą żywotnością i niskimi kosztami użytkowania. Od projektu, doboru materiałów, obliczeń spadków udźwigów, kształtowania gabarytów osprzętu i widoczności podczas pracy, brane są pod uwagę wszystkie optymalne parametry.
 

 


Szybka obsługa posprzedażna

Little Giant posiada zespół wyszkolonych techników serwisu, którzy zapewniają klientom nieprzerwaną pracę urządzeń. Współpraca z działem technicznym, dostęp do części oraz system informatyczny gwarantują szybkie i skuteczne wsparcie w trakcie użytkowania maszyn.

Elastyczność/ Łatwość przystosowania się

Standardowa oferta firmy obejmuje szeroką gamę produktów, które mogą stanowić odpowiedź na konkretne potrzeby i pytania klientów. Zespół ekspertów dokonuje wszelkich niezbędnych modyfikacji zgodnie z zadaniem klienta, aby upewnić się, że produkt końcowy optymalnie spełnia jego wymagania.

Jeśli w standardowym programie nie ma poszukiwanego rozwiązania, doświadczeni inżynierowie Little Giant znajdą czas na wysłuchanie potrzeb klienta, przeanalizowanie ich i zaoferowanie ukierunkowanego rozwiązania.
 

 

 


Więcej informacji:
Osprzęt Roma Dudzińska Sp. z o.o.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
www.osprzet.com
Tel. 61 653 38 17
Tel. kom. 601 77 07 25

Przypisy