Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

3 lipca 2018

Kuehne + Nagel rozszerza swoje usługi dla Grupy BMW

0 357
Kuehne + Nagel i Grupa BMW rozszerzają swoją współpracę, otwierając dwa nowe centra dystrybucji w Niemczech i w Polsce oraz realizując transport dla dealerów z dwóch głównych Regionalnych Centrów Dystrybucyjnych w Chinach.

Długotrwała współpraca między Grupą BMW oraz Kuehne + Nagel liczy obecnie 14 lokalizacji na całym świecie, ze skonsolidowaną obecnością na terenie Chin.

POLECAMY

Zorientowanie na dynamicznie rozwijające się rynki, takie jak branża motoryzacyjna, wpisuje się w naszą strategię 2022. Dalszy rozwój partnerstw z firmami z branży motoryzacyjnej oraz silna pozycja na rynku automotive stanowią dla nas niepodważalny cel. Z tego powodu nieustannie rozwijamy naszą innowacyjną ofertę dla usług z zakresu posprzedaży. Rozszerzenie serwisów realizowanych dla Grupy BMW, uważamy za jeden z przełomowych etapów dla firmy. Współpraca z BMW zawsze oznacza osiąganie nowego poziomu innowacyjności oferowanych przez nas rozwiązań w ramach operacji, zarządzania informacją, widoczności i transparentności oraz zorientowanie na finalnego odbiorcę produktu. Jest nam niezmiernie miło, iż możemy zapewniać wiedzę i doświadczenie naszemu długoletniemu ...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy