Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

22 lutego 2018

Konsekwentna optymalizacja kosztów intralogistyki

0 215
Fronius Perfect Charging, specjalista w dziedzinie ładowania akumulatorów napędowych, w dniach od 23 do 27 kwietnia zaprezentuje na targach CeMAT 2018 w Hanowerze bogate portfolio produktów i usług.

Od energooszczędnej i łagodnej dla akumulatorów technologii ładowania przez alternatywne technologie napędowe aż po zgodne z normami wyposażenie ładowni i stacji ładowania akumulatorów: w hali 26 na stanowisku L09 goście targów znajdą odpowiednie rozwiązania, umożliwiające zoptymalizowanie kosztów eksploatacji intralogistyki zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

POLECAMY

Klasyczne akumulatory ołowiowe, akumulatory litowo-jonowe, a może ogniwa paliwowe? Firma Fronius doradza i pomaga użytkownikom urządzeń do transportu poziomego w znalezieniu najrentowniejszej technologii napędowej dla ich floty i zapewnieniu zindywidualizowanego, kompletnego systemu. Międzynarodowe przedsiębiorstwo z główną siedzibą w Austrii jest liderem w dziedzinie technologii ładowania akumulatorów napędowych oraz rozruchowych i na targach CeMAT prezentuje bogate portfolio produktów, doradztwa i usług. Na stanowisku targowym goście mogą poznać zalety i wady różnych technologii napędowych. Znajdą też kompetentną osobę, która udzieli im informacji na tematy będące ostatnio na czasie: nowe ustawy dotyczące energooszczędności, Green Logistics lub ładowania szybkie i dodatkowe.

Zostaną zaprezentowane m.in. systemy ładowania akumulatorów z rodziny Selectiva. Dzięki procesowi ładowania Ri firma Fronius oferuje najbardziej zaawansowaną, najwydajniejszą i najłagodniejszą metodę ładowania akumulatorów elektrolitycznych na rynku. Charakterystyka ładowania dostosowuje się międ...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy