Konferencja ,,Green Way in Logistics”

WYDARZENIA

W czwartek, 2 czerwca w hotelu The Bridge Wrocław odbędzie się konferencja ,,Green Way in Logistics” organizowana przez Panattoni i Polski Instytut Transportu Drogowego.

Dzięki swojemu położeniu geograficznemu Polska stoi na najlepszej drodze, aby stać się logistycznym hubem Europy. Wraz z rozwojem e-commerce intensyfikuje się potrzeba magazynowania i kompleksowej obsługi logistycznej. W związku ze zwiększającym się wolumenem produkcyjnym, transportowym i magazynowym, należy zapoznać się z dostępnymi narzędziami, które zoptymalizują procesy, a także pomogą w rozwiązaniu narastającego problemu braku pracowników w branży TSL. Co ważniejsze, należy inwestować w rozwiązania z dostępem do zielonej energii, aby dbać o środowisko i jakość powietrza. O tym wszystkim rozmawiać będą eksperci z branży.

Na konferencję składać się będą trzy panele dyskusyjne. Pierwszy panel przybliży globalne wyzwania w transporcie drogowym, drugi dotknie tematu zielonej rewolucji na rynku magazynowym, natomiast trzeci poświęcony zostanie najnowszym trendom w e-commerce. Nie zabraknie także rozmów w kuluarach.

Serdecznie zapraszamy do udziału -  informacje dostępne są na stronie https://pitd.org.pl/konferencje/

Przypisy