Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

3 grudnia 2018

Kompletacja na najwyższym poziomie

0 314
Case study: ibcsVoice w zakładach Śnieżki. W 2017 roku firma zdecydowała się na wdrożenie w swoim magazynie w Brzeźnicy systemu kompletacji głosowej ibcsVoice.

Firma Śnieżka S.A. jest konsekwentna w swojej polityce innowacji oraz ciągłego usprawniania wewnętrznych procesów w firmie. 

POLECAMY

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku na farby i lakiery produkowane przez Śnieżkę coraz bardziej obciążany był główny magazyn wyrobów gotowych, zlokalizowany w Brzeźnicy, stanowiący istotny element infrastruktury logistycznej firmy. To stąd rozpoczyna się dystrybucja farb na całą Polskę. W wyniku przeprowadzonego audytu wewnętrznego zdecydowano o inwestycji w system automatyzacji pracy magazynu. 

Cele, jakie sobie wyznaczyliśmy w kontekście optymalizacji pracy magazynu, to redukcja kontroli palet. Rozumieliśmy przez to zwiększenie jakości wysyłek, automatyzację druku dokumentów, a co za tym idzie obniżenie kosztów związanych z drukiem i ogólne zwiększenie wydajności procesów magazynowych o ok. 30%. Założenia te były naprawdę ambitne, dlatego potrzebowaliśmy odpowiedniego partnera, który mógł nam pomóc w ich realizacji - mówi Anna Giza, kierownik magazynu wyrobów gotowych Śnieżki. 

Zespół do zadań specjalnych 

Firma od dłuższego czasu współpracowała z IBCS Poland, wynosząc z dotychczasowego współdziałania pozytywne doświadczenia. Co więcej, IBCS Poland mogło się wykazać doświadczeniem w realizacji skomplikowanych projektów usprawniających funkcjonowanie logistyki w przedsiębiorstwach. Po analizie przedwdrożeniowej specjaliści z nowosądeckiej firmy zaproponowali zespołowi Śnieżki zaimplementowanie systemu obsługi głosowej...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy