Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

23 sierpnia 2018

Jungheinrich Polska rośnie

185
Jungheinrich zmienił lokalizację katowickiego oddziału. Od 13-go sierpnia 2018 mieści się on w Piekarach Śląskich, przy ul. Jana Frenzla 5.

Obsługuje sprzedaż, a także wynajem wózków widłowych dla całego regionu południowo-wschodniej Polski z flotą 600 pojazdów na wynajem, w tym najnowocześniejszymi modelami ETV216i wykorzystującymi technologię litowo-jonową. Ofertę uzupełniają regały magazynowe, systemy logistyczne i oprogramowanie. Działalność oddziału wspiera filia w Rzeszowie.

POLECAMY

Zmiana lokalizacji jest naturalną konsekwencją niezwykle dynamicznego rozwoju Jungheinrich w południowo-wschodniej Polsce. Firma w regionie jest obecna od początku swojej działalności, czyli od 1994 roku, w samych Katowicach od 2013 roku. O wyborze nowej lokalizacji zadecydowała analiza potwierdzająca zainteresowanie klientów wynajmem wózków widłowych oraz inwestycje przemysłowe i rozwój gospodarczy całego regionu, a zwłaszcza Aglomeracji Śląskiej, której potencjał przyciąga inwestorów.

W nowoczesnym obiekcie magazynowym firmy 7R SA - 7R Park Siemianowice Śląskie Jungheinrich użytkuje 740 mkw. powierzchni biurowej i prawie 2280 mkw. powierzchni magazynowej, z czego 400 mkw. stanowi w pełni wyposażony warsztat, w którym przygotowywane są wózki na wynajem. Niewątpliwym atutem nowej lokalizacji jest dogodne położenie - bliskość autostrady A1 oraz odległość zaledwie ośmiu kilometrów od centrum Katowic i siedemnastu od lotniska w Pyrzowicach.  

W nowej loka...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy