Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

20 kwietnia 2018

Jungheinrich na targach CeMAT 2018

0 298
Jungheinrich, dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu logistyki wewnątrzmagazynowej, zaprezentuje nowości na targach CeMAT 2018.

Należą do nich systemy wpisane w obecne wyzwania intralogistyki oraz technologia litowo-jonowa. Wydarzenie odbędzie się w Hannoverze (Niemcy), w dniach 23 - 27 kwietnia 2018 br.

POLECAMY

Jungheinrich, największy wystawca tegorocznych światowych targów intralogistyki CeMAT 2018, zaprasza do pawilonów 33 i 34. Na stoisku wystawienniczym firma przybliży trendy w logistyce wewnątrzmagazynowej. Przedstawione zostaną rozwiązania, które optymalizują procesy magazynowe oraz wydajna technologia litowo-jonowa (Li-Ion). A wszystko w ramach prezentacji najnowszych produktów firmy - bezzałogowego wózka EKX 516a oraz wózka wysokiego składowania ETV 216 z zintegrowanym akumulatorem Li-Ion. Jungheinrich jako pierwszy w branży dostarczył na rynek serię pojazdów z nowoczesnymi akumulatorami litowo-jonowymi, które cechuje wyjątkowa żywotność i wytrzymałość. Możliwość szybkiego doładowania sprawia, że są one praktycznie stale gotowe do działania, dzięki czemu usprawniają pracę i podnoszą zdolności przeładunkowe w magazynie. Na targach CeMAT zaprezentowane zostaną również urządzenia nominowane do prestiżowej nagrody IFOY - ciągnik EZS 7280 i wózek do kompletacji poziomej ECE z systemem easyPILOT Follow.

Automatyczny wózek systemowy Jungheinrich EKX 516a to niezawodny bezzałogowy system transportowy zapewniający maksymalną wydajność przy jednoczesnej wysokości podnoszenia do 13 tys. mm. Urządzenie zaprojektowane zostało w oparciu o sprawdzony i udoskonalony wcześniej pojazd EKX, a jego niewątpliwą zaletą jest niskie zużycie energii, które gwarantują napęd 80V i no...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy