Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

11 stycznia 2018

Jubileuszowa edycja Poland & CEE Retail Summit

35

13-14 marca 2018 w Warszawie odbędzie się kolejna, dziesiąta edycja kongresu Poland & CEE Retail Summit - najważniejszego i najbardziej reprezentatywnego spotkania polskiego sektora handlu i FMCG.

13-14 marca 2018 w Warszawie odbędzie się kolejna, dziesiąta edycja kongresu Poland & CEE Retail Summit - najważniejszego i najbardziej reprezentatywnego spotkania polskiego sektora handlu i FMCG.

10., jubileuszowa edycja Poland & CEE Retail Summit to najważniejsze spotkanie polskiego sektora handlu i FMCG., które już od dekady gromadzi przedstawicieli najważniejszych sieci handlowych i producentów FMCG. 

Kongres poprzez wymianę wiedzy, dyskusje, bezpośrednie spotkania biznesowe i aktywną prezentację oferty ma na celu kształtować kierunki rozwoju i stymulować wzrost sektora handlu w Polsce i regionie CEE. Poprzednie edycje zgromadziły w stolicy dotychczas ponad 4500 Uczestników, najczęściej Prezesów, Członków Zarządów oraz top management liderów rynku z takich działów jak: Sprzedaż, Marketing czy Logistyka. 

Wraz z ewolucją XXI wieku rosną wymagania klientów, dlatego dla Uczestników X edycji oprócz wspólnej sesji plenarnej organizatorzy przygotowali...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy