Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

13 września 2018

Jak być odpowiedzialnym przywódcą w biznesie?

0 291
Prezesi oraz członkowie zarządów firm - partnerów Forum Odpowiedzialnego Biznesu weszli w skład Rady Odpowiedzialnego Przywództwa.

Inicjatywa ma ułatwić najwyższej kadrze menedżerskiej dzielenie się wiedzą oraz zdobywanie nowych kompetencji w szeroko rozumianym obszarze zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu. Owocem prac gremium będzie sformułowanie listy Dziesięciu Rekomendacji Rady Odpowiedzialnego Przywództwa.

POLECAMY

Rada Odpowiedzialnego Przywództwa to forum współpracy, w skład którego wchodzą prezesi i prezeski oraz członkowie i członkinie zarządów firm, a także Zarząd Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Przyświeca jej założenie, że inicjowanie i realizowanie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju i CSR jest zadaniem również osób zarządzających firmami. Celem funkcjonowania Rady jest wprowadzenie do debaty publicznej w Polsce głosów CEO przekonanych o korzyściach płynących z prowadzenia biznesu w sposób etyczny. Inicjatywa zainaugurowana została 12 kwietnia 2018 r. podczas 7. Targów CSR. 

W ramach spotkań Rady, przedstawiciele najwyższej kadry zarządzającej, wraz z zaproszonymi ekspertami i autorytetami, będą dyskutowali na takie tematy jak: odpowiedzial...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy