Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

11 kwietnia 2018

Idea(lny) zakup SEGRO w Warszawie

0 289
Firma SEGRO podpisała umowę kupna IDEAL IDEA Park IV w Warszawie. Obiekt o całkowitej powierzchni ponad 18 500 mkw., jest w pełni wynajęty. Transakcję od strony sprzedającego koordynowała firma doradcza JLL.

IDEAL IDEA Park IV to miejski park biznesowy klasy A, znajdujący się w granicach Warszawy przy ulicy Działkowej 56. Tworzą go cztery nowe, zrealizowane w dwóch fazach budynki, z których część powstała pod koniec 2016 roku, zaś część w 2017 roku. Do grona najemców parku należą firmy reprezentujące branże m.in. IT, medyczną, FMCG, sieci odzieżowe czy e-commerce.

POLECAMY

IDEAL IDEA Park IV, który wkrótce zmieni nazwę na SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie, jest piątym parkiem SEGRO w Warszawie i jej okolicach. Firma posiada już w tym regionie parki w Nadarzynie, Pruszkowie, Ożarowie i na Żeraniu. Obok SEGRO Business Park Warsaw, Żerań oraz SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów, SEGRO Business Park Warsaw, Okęcie będzie trzecim parkiem oferującym powierzchnie typu small business units (SBU), idealne dla firm działających w modelu „last mile delivery” i korzystających z ogromnego potencjału warszawskiego rynku. 

Konsekwentny rozwój portfela nieruchomości logistycznych SEGRO w całej Europie, jak i w Polsce, przebiega dwutorowo: z jednej strony dzięki...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy