Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

19 lutego 2020

Hörmann na targach BUDMA 2020

0 273
700 m² ekspozycji, 17 nowości i 5 złotych medali. Tak firma Hörmann zaprezentowała się na targach BUDMA 2020. Poza szeroką ofertą dla budownictwa mieszkaniowego producent pokazał bogaty wybór rozwiązań dla przemysłu i logistyki, a także szeroki asortyment systemów kontroli wjazdu.

Targi międzynarowe od lat cieszą się dużym powodzeniem wśród wystawców. W tym roku złotymi Medalami MTP wyróżniono zamknięcie roletowe ShopRoller SR oraz przenośną zaporę drogow Octa Block. Nagrodzono również drzwi zewnętrzne ThermoPlan Hybrid, nową serię drzwi wewnętrznych Concepto DesignLine i bramy garażowe o oryginalnych wzorach powierzchni Duragrain. 

POLECAMY

Systemy kontroli wjazdu

Na targach BUDMA 2020 Hörmann pokazał dużą grupę nowych specjalistycznych produktów – urządzenia wchodzące w skład systemów kontroli wjazdu.

Na wydzielonej części stoiska zobaczyć można było bogatą ofertę systemów parkingowych, a także przekonać się jak komfortowa jest ich obsługa. Zaprezentowano szlabany wraz z nowoczesną techniką dostępu oraz systemy kasowe. Zainteresowani mogli zobaczyć jak działa szlaban automatyczny SH 300 z silnikiem ze zintegrowanym sterowaniem w obudowie. Zaprojektowany przez firmę Horman system zarządzania dostępem daje tu możliwość elastycznego kierowania wjazdem i wyjazdem pojazdów oraz budowania indywidualnych układów sterowania. Pozwala też na obsługiwanie szlabanu przy pomocy mobilnych i stacjonarnych sterowników oraz takich nośników identyfikacji jak karty z kodem QR czy rozpoznawanie tablic rejestracyjnych. Umożliwia także sterowanie i zarządzanie systemem szlabanów za pośrednictwem serwera www z dowolnego miejsca na świecie. 

Na stoisku firmy Hörmann pokazano też jak działają słupki hydrauliczne oraz - będące nowością na światowym rynku - sł...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy