Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

24 września 2018

GS1 patronem merytorycznym studiów podyplomowych e-commerce

0 340
GS1 Polska została partnerem merytorycznym studiów podyplomowych e-commerce, organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Celem powołania nowej specjalizacji jest pomoc przedsiębiorstwom w wykształceniu kadr dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce. 

POLECAMY

Polski e-commerce jest wart ponad 40 mld złotych. Prognozowane dwucyfrowe tempo rozwoju niezmiennie się utrzymuje. W 2017 roku 54 proc. polskich internautów kupowało online (w porównaniu z 50 proc. w roku 2016) . To około 15 mln osób. Wraz z e-handlem rozwijają się usługi wspierające takie jak marketing czy logistyka. Na rynku pracy wciąż pojawiają się nowe oferty dla specjalistów z zakresu e-commerce.

Przez wiele lat nasza organizacja koncentrowała się na działalności w sprzedaży offline, pomagając firmom usprawniać ich procesy logistyczne. Dziś, gdy każda firma przenosi część swojej działalności do sieci, naszymi działaniami wspieramy również handel online, m.in. za sprawą strategicznej współpracy z firmą Google. Merytoryczne wsparcie kierunku e-commerce jest dla nas naturalną konsekwencją naszych działań i misji. Chcemy bowiem pomóc rozwijać się firmom, a dzięki know-how i globalnemu doświadczeniu ze 150 krajów, którymi dysponuje GS1, to może być łatwiejsze - komentuje dr Elżbieta Hałas, członek zarządu GS1 Polska.

Studia e-commerce organizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu to:

  • jedyne studia podyplomowe w Polsce o tak dużym ładunku wiedzy operacyjnej w dziedzinie handlu elektronicznego,
  • zajęcia dydaktyczne bazujące na wielu praktycznych studiach...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy