Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

17 marca 2020

GEFCO Polska wprowadza regularny transport towarów do Maroko

0 411
GEFCO Polska rozszerza ofertę o regularne przewozy ładunków częściowych z Polski do Maroko. Transporty na tej jednej z najdłuższych tras drogowych przez Europę odbywają się trzy razy w tygodniu. Dodatkowo możliwa jest realizacja pilnych zleceń (time-critical) z wykorzystaniem transportu lotniczego. Maroko jest dla Polski coraz ważniejszym partnerem gospodarczym. Wartość wymiany handlowej przekracza 3 mld PLN, w tym około 1,3 mld PLN stanowi eksport towarów z Polski.

Czas tranzytu terminal-terminal między Polską a oddziałem GEFCO w Tangerze wynosi od 4 do 9 dni roboczych. Dostawa towaru do odbiorcy ostatecznego odbywa się po zakończeniu wszystkich procedur celnych, co zajmuje od 1 do 3 dni roboczych w zależności od destynacji. Oferowana przez GEFCO Polska usługa regularnych przewozów o gwarantowanym czasie dostawy dotyczy ładunków częściowych (LTL/ PTL) od 2 do 8 metrów ładunkowych (ldm) o wadze od 2 do 14 ton. Większe transporty realizowane są przez operatora w ramach indywidualnych dostaw.

POLECAMY

Przewidywalność kosztów przy stałej współpracy

Firmy, które decydują się na długoterminową współpracę, mogą liczyć na stałą ofertę cenową. Dzięki temu nawet w okresach szczytów transportowych nie będą ponosić ryzyka gwałtownego wzrostu kosztów przewozu, co sprzyja długoterminowemu planowaniu wydatków. Z kolei obsługa klientów sporadycznie korzystających z przewozów częściowych opiera się o dynamiczny kalkulator kosztów. Dzięki temu wycena jest przygotowywana niemal natychmiast po złożeniu zapytani...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy