Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

2 marca 2020

FIRMY WIZZ AIR I ABU DHABI DEVELOPMENTAL HOLDING ZAWARŁY POROZUMIENIE W SPRAWIE POWSTANIA WIZZ AIR ABU DHABI

0 308
Nowa linia lotnicza wspiera program “Ghadan 21” mający uczynić ze stolicy ZEA jedno z najbardziej innowacyjnych miast świata.

Abu Dhabi, 2 marca 2020: Wizz Air Holdings Plc (“Wizz Air”), najszybciej rozwijająca się i najbardziej zielonalinia lotnicza w Europie ogłasza dzisiaj, że zawarła ostateczne porozumienie z firmą Abu Dhabi Developmental Holding PJSC (“ADDH”), aby wspólnie stworzyć Wizz Air Abu Dhabi. Niskokosztowa linia jest gotowa do rozpoczęcia działań w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Abu Dhabi jesienią 2020 roku.

POLECAMY

Porozumienie jest kamieniem milowym w kontekście uruchomienia Wizz Air Abu Dhabi, nowej emirackiej niskokosztowej linii lotniczej z siedzibą w stolicy ZEA. Rozpoczęcie lotów Wizz Air Abu Dhabi zaplanowano na drugą połowę roku. Oferta linii to niskie taryfy w połączeniu z wysoką jakością obsługi na pokładzie do wielu miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce.

Rekrutacje do Wizz Air Abu Dhabi rozpoczną się w najbliższych miesiącach. Utworzenie nowych miejsc pracy korzystnie wpłynie na gospodarkę Abu Dhabi. Porozumienie wpisuje się w założenia progra...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy