Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

28 września 2018

E-commerce i eSmart, czyli Smurfit Kappa na TAROPAKU

0 298
Jakie będą oczekiwania klientów w 2025 roku? A co ważniejsze – czy można zacząć je spełniać już dziś? Odpowiedzi zarówno na te, jak i wiele innych pytań udzielą specjaliści ze Smurfit Kappa podczas targów Taropak w Poznaniu.

Opakowania dla klientów przyszłości, co prawda, nie stoją jeszcze na sklepowych półkach, ale to wcale nie oznacza, że ich nie ma. Istnieją w formie projektów czy produktów testowych. Ich postać kształtują trendy, wskazujące na potrzeby, które dopiero się pojawią. 

POLECAMY

Zdaniem autorów tegorocznego raportu „Shoppers of the future” (IGD,2018) najważniejszych trendów jest pięć. Przede wszystkim wzrośnie świadomość społeczna konsumentów przyszłosci. Będą oni bardziej cenili swój czas, a jednoczesnie zostaną otwarci na nowe produkty, usługi i doświadczenia z nimi związane. Wszystko po to, aby produkt był jak najlepiej dostosowany do ich indywidualnych, wręcz eksperymentalnych wymagań. Personalizacja oraz aspekt prozdrowotny i prośrodowiskowy dla konsumenta przyszłości to jedne ważniejszych czynników wyboru. 

Jak spełnić te oczekiwania, tworząc nowe produkty? Jak zwrócić uwagę konsumenta przyszłości na towar, który chcemy sprzedać? To pytania, które nurtują każdego właściela marki i rozwijającej się firmy. Warunkiem koniecznym jest z pewnością obecność online, ale nie tylko. W obliczu wzrastającej dostępności informacji w internecie konieczna będzie też lepsza identyfikowalność. Platformy porównujące c...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy