Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

4 września 2019

Dni Otwarte wrocławskiego oddziału Jungheinrich

37
Jungheinrich zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 18 – 19 września br. w Bielanach Wrocławskich.

Przedsiębiorcy z całej Polski będą mogli poznać innowacyjne, bezpiecznie i efektywne rozwiązania intralogistyczne, a wydarzeniu towarzyszyć będą prelekcje ekspertów firmy. Opowiedzą oni o automatyce, technologii litowo-jonowej i bezpieczeństwie w magazynach. Zaprezentowane zostaną również m.in. używane wózki widłowe JUNGSTARS oraz najnowszy model – ERC 216 zi – pierwszy wózek podnośnikowy ze zintegrowanym akumulatorem litowo-jonowym.

Hasłem przewodnim tegorocznej, dziesiątej i jubileuszowej edycji Dni Otwartych Jungheinrich we Wrocławiu jest „25 lat pasji do logistyki”. Odbędą się one 18-19 września 2019 r., w godzinach 8.30-15.30, przy ul. Logistycznej 1, w miejscowości Bielany Wrocławskie. To wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, które jest dla firmy okazją do zaprezentowania pełnej gamy produktów i usług z zakresu najnowocześniejszej logistyki wewnątrzmagazynowej. Wrocławskie Dni Otwarte będą dodatkowo niepowtarzalną okazją do zobaczenia nowego wózka Jungheinrich. Model ERC 216 zi to pierwszy na rynku wózek podnośnikowy ze zintegrowanym akumulatorem litowo-jonowym. Zastosowanie tej technologii oraz kompaktowy dizajn gwarantują niespotykaną zwrotność i maksymalną wydajność.

W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mogli zobaczyć także wózki widłowe z bieżącej oferty Jungheinrich, czy poznać ekologiczną i niezwykle efektywną technologię li-ion. Dowiedzą się oni od ekspertów firmy o ochronie 360°...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy