Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

26 czerwca 2019

DHL Supply Chain wdraża na całym świecie najnowszą wersję inteligentnych okularów Google

153
DHL jest jednym z pierwszych klientów na świecie, którzy będą używać okularów Google najnowszej generacji do pracy w magazynach i centrach dystrybucji.

Wydłużony czas pracy baterii, szybszy procesor oraz skrócony czas ładowania sprawiają, że nowe urządzenia są jeszcze lepiej dostosowane do użytku przemysłowego w obszarze intralogistyki. Inteligentne okulary i urządzenia do noszenia przy sobie stanowią tylko jeden z elementów wdrażanej w DHL strategii cyfryzacji.

POLECAMY

Wdrażanie inteligentnych okularów i urządzeń odbywa się w ramach strategii cyfryzacji, która obejmuje całą firmę DHL Supply Chain. DHL będzie używać okularów Google Glass drugiej generacji jako jeden z pierwszych klientów na świecie. Urządzenie może efektywnie wirtualnie wesprzeć proces kompletacji wizualnej w magazynach. Wykorzystanie w magazynach technologii rozszerzonej rzeczywistości przyczyni się do zwiększenia dokładności, produktywności i wydajności procesu kompletacji. Proces kompletacji, który jest intuicyjny, przyjazny dla użytkownika i prowadzony w sposób niekrępujący rąk, cieszy się dużym uznaniem wśród pracowników. Skuteczne wykorzystywanie inteligentnych okularów w logistyce kontraktowej przekonało również inne jednostki DHL. 

Druga generacja inteligentnych okularów Google Glass pozwoli nam zapewnić zarówno naszym klientom, jak i prac...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy