Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

16 listopada 2017

DHL Parcel rozszerza współpracę z Żabka Polska

33
Od dziś DHL Parcel objął swoim zasięgiem całą sieć sklepów Żabka Polska. Tym samym spółka posiada już 6 tysięcy punktów odbioru przesyłek w całym kraju.

Podpisanie porozumienia między firmami okazało się bardzo dobrą decyzją biznesową, dlatego obie strony chętnie podjęły się rozmów na temat kontynuacji współpracy, których efektem jest rozszerzenie usług odbioru przesyłek DHL Parcel na całą sieć partnera, czyli 4700 punktów handlowych.

Sklepy należące do Żabka Polska charakteryzują się dużą dostępnością, są zlokalizowane najczęściej w dzielnicach mieszkaniowych, w pobliżu miejsc pracy lub w ważnych punktach komunikacyjnych miast o nasilonym ruchu pieszych. Są na „wyciągnięcie ręki”, a co najważniejsze z perspektywy klienta - czynne codziennie w bardzo dogodnych godzinach od 6.00 do 23.00. 

Od dzisiaj każdy korzystający z usług kuriera, będzie mógł przekierować swoją przesyłkę do Żabki bądź Freshmarketu i tam odebrać ją o dowolnej porze, wpisując na terminalu płatniczym w sklepie kod-pin, który zostanie przesłany wcześniej sms-em. 

W trosce o jak najwyższy standard obsługi swoich klientów zadbano o to, by wszyscy...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy