Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

16 listopada 2017

DHL Parcel rozszerza współpracę z Żabka Polska

0 255
Od dziś DHL Parcel objął swoim zasięgiem całą sieć sklepów Żabka Polska. Tym samym spółka posiada już 6 tysięcy punktów odbioru przesyłek w całym kraju.

Podpisanie porozumienia między firmami okazało się bardzo dobrą decyzją biznesową, dlatego obie strony chętnie podjęły się rozmów na temat kontynuacji współpracy, których efektem jest rozszerzenie usług odbioru przesyłek DHL Parcel na całą sieć partnera, czyli 4700 punktów handlowych.

POLECAMY

Sklepy należące do Żabka Polska charakteryzują się dużą dostępnością, są zlokalizowane najczęściej w dzielnicach mieszkaniowych, w pobliżu miejsc pracy lub w ważnych punktach komunikacyjnych miast o nasilonym ruchu pieszych. Są na „wyciągnięcie ręki”, a co najważniejsze z perspektywy klienta - czynne codziennie w bardzo dogodnych godzinach od 6.00 do 23.00. 

Od dzisiaj każdy korzystający z usług kuriera, będzie mógł przekierować swoją przesyłkę do Żabki bądź Freshmarketu i tam odebrać ją o dowolnej porze, wpisując na terminalu płatniczym w sklepie kod-pin, który zostanie przesłany wcześniej sms-em. 

W trosce o jak najwyższy standard obsługi swoich klientów zadbano o to, by wszyscy sprzedawcy w sklepach zostali uprzednio przeszkoleni w zakresie procesowania przesyłek. Dzięki temu, w przypadku jakichkolwiek problemów bądź pytań, będą mogli służyć swoją pomocą.

Żabka Polska to największa sieć sklepów typu convenien...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy