Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

7 sierpnia 2019

Checkpoint Systems prezentuje nowy rodzaj etykiety na towary sklepowe

0 341
Nowa, dwufunkcyjna etykieta ochronna Checkpoint RF merchandise protection label - Super Flag Tag – pozwala na skuteczną ochronę przed kradzieżą produktów oraz zapewnia pełną widoczność wszystkich informacji na opakowaniu.

Checkpoint Systems ogłosił wprowadzenie na rynek nowej, dwufunkcyjnej etykiety ochronnej RF merchandise protection label - Super Flag Tag.

POLECAMY

Branża handlu detalicznego musi na co dzień zmagać się z wieloma wyzwaniami. Wiele czynników decyduje o utrzymaniu konkurencyjnej pozycji sklepów na rynku: począwszy od aspektu wizualnego powierzchni sklepowej, a kończąc na odpowiednim poziomie obsługi klienta, która buduje pozytywne doświadczenia zakupowe i przekłada się na pozytywny wizerunek marki oraz wzrost zysków. Aby jednak właściciele sklepów mogli utrzymywać oraz zwiększać swoje wpływy muszą optymalizować również procesy logistyczne i finansowe. Jest to możliwe dzięki stale rozwijającym się nowym technologiom.

W branży handlu detalicznego stale pojawiają się innowacyjne produkty, które mają za zadanie ułatwiać pracę sklepów. Checkpoint Systems cały c...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy