Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

4 lutego 2020

Bezpłatna konferencja „Rewolucja ANDROID - zmiany w mobilnych systemach operacyjnych

125

Zwiększenie efektywności, eliminacja błędów, łatwiejsze zarządzenie flotą urządzeń i stale rozszerzająca się gama nowych aplikacji, które otwierają przed branżą magazynową zupełnie nowe możliwości - system Android zmienia oblicze branży magazynowej. Kwestiom tym poświęcona będzie bezpłatna konferencja „Rewolucja ANDROID - zmiany w mobilnych systemach operacyjnych”, którą 26 lutego organizuje w Katowicach firma Aspekt Sp. z o.o.

Dla branży magazynowej, dystrybucyjnej i produkcyjnej przyszedł czas na zmiany. Nowe kierunki rozwoju otwiera przed firmami migracja do systemu Android. Najpopularniejszy system operacyjny na świecie powstał z myślą o sektorze konsumenckim, ale dzisiaj obejmuje swoim oddziaływaniem również sektor komercyjny. I rośnie w siłę. Według wyliczeń Zebra Technologies udział urządzeń działających w oparciu o system Android to już 53% całościowej sprzedaży urządzeń Zebry na polskim rynku. W 2017 roku było to niespełna 10 proc.!

Przedsiębiorcy coraz częściej zdają sobie sprawę z faktu, że migracja do systemu Android to dla firm z branży magazynowej, produkcyjnej czy dystrybucyjnej szansa na zwiększenie przewagi konkurencyjnej. To nowocześniejsze, bardziej ergonomiczne urządzenia, przyjazne interfejsy znacznie upraszczające onboarding nowych pracowników i cała ...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy