Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

24 października 2017

Amica wyróżniona Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju 2017

36
Centrum Inteligentnego Rozwoju przyznało firmie Amica S.A. Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju 2017. Wyróżniona została realizacja projektu: "Budowa automatycznego magazynu wysokiego składowania".

Nagroda została wręczona podczas II Forum Inteligentnego Rozwoju (23-24 października br.) w G2A Arena - Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego. 

Nagrody są przyznawane z inicjatywy Centrum Inteligentnego Rozwoju. Partnerem medialnym wyróżnienia jest "Rzecz o Innowacjach" (redakcja sekcji ukazującej się w „Rzeczpospolitej” i „Pulsie Biznesu”), a merytorycznym - Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju działające przy Politechnice Śląskiej. Wręczenie tegorocznych nagród odbyło się podczas uroczystej gali podsumowującej pierwszy dzień II Forum Inteligentnego Rozwoju.

Wybór laureatów Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju jest dokonywany w oparciu o projekty i inwestycje realizowane przez nominowane podmioty z wykorzystaniem funduszy unijnych, krajowych, jak i z budżetu własnego. Pod uwagę brana jest również dbałość o sferę badawczo-rozwojową oraz wpływ na rozwój regionu i lokalnej społeczności. Przy wyborze laureatów organizator kieruje się również kwestią dotarcia z projektem do jak najszer...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy