Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

24 września 2018

Aby móc skoncentrować się na serwisie...

0 335
… czyli przepis Germans Barri na to, jak zoptymalizować logistykę door-to-door transportów szybko rotujących, aby na stoły konsumentów trafiały zawsze świeże warzywa i owoce.

POLECAMY

 

 

Logistyka door-to-door transportów szybko rotujących stawia ogromne wymagania zarówno przed producentami, jak i ich dostawcami. Niezwykle istotne jest, aby dopasować się do aktualnej sytuacji na rynku i np. elastycznie reagować na promocje, czasami zamiast całego pojazdu przewieźć „jedynie” kilka palet. Równie ważna jest możliwość monitorowania transportu towaru w czasie jego trwania. Aby sprostać tym wymaganiom, hiszpańskie przedsiębiorstwo Germans Barri handlujące owocami i warzywami swoje działania opiera nie tylko na najnowszych technologiach magazynowych i chłodniczych, ale także cyfrowej optymalizacji procesu transportu.

Germans Barri funkcjonuje na rynku już 60 lat. W tym czasie mocno się rozwinęło. To, co kiedyś zajmowało małe stoisko warzywno-owocowe na barcelońskim Mercado de Born, obecnie superrynku Mercabarna, dziś obejmuje 2100 mkw. i 12 stoisk. Bracia Luis i Salvador Barri dysponują aktualnie magazynem zajmującym aż 7000 mkw. To tam waży się, sortuje i pakuje różne rodzaje warzyw, a wszystko według potrzeb i wskazań klientów.

Z czym się mierzą?

Germans Barri transportuje rocznie w sumie 150 mln kg świeżych produktów....

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy