Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

17 stycznia 2019

300 kierowców przeszkolonych podczas akcji Profesjonalni Kierowcy

0 339
W ramach III edycji akcji Profesjonalni Kierowcy, wspieranej m.in. przez Wielton, 300 kierowców pojazdów ciężarowych otrzymało certyfikaty potwierdzające ich zawodowe umiejętności.

Zeszłoroczne szkolenia przeprowadzone zostały w 12 lokalizacjach, a udział w nich wzięło 31 grup. Profesjonalni instruktorzy dzielili się z kursantami wiedzą i doświadczeniem w trakcie praktycznych oraz teoretycznych zajęć o łącznej długości blisko 630 godzin. Ta największa w Polsce akcja CSR, ma na celu wsparcie rozwoju młodych kierowców oraz promowanie bezpiecznej i ekologicznej jazdy.

POLECAMY

Jednym z największych wyzwań dla branży transportowej i logistycznej jest wciąż niedostateczna liczba kierowców zawodowych. Odpowiedzią na ten pogłębiający się problem, jest akcja społeczna Profesjonalni Kierowcy. Dzięki tej inicjatywie osoby, które posiadają prawo jazdy kategorii C+E, ale nie zdobyły jeszcze potrzebnego doświadczenia w zawodzie, mają szansę na bezpłatne uczestnictwo w profesjonalnych kursach i rozwijanie swoich kompetencji. Podczas szkoleń, kursanci doskonalą swoje umiejętności na najwyższej jakości sprzęcie, dostarczanym przez partnerów akcji: Wielton S.A., Volvo Trucks, Renault Trucks, Continental oraz MJM i ubezpieczony przez Ergo Hestia. Po ukończeniu kursu i uzyskaniu certyfikatu potwierdzającego wysokie kwalifikacje, wzrastają ich szanse na zdobycie atra...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy