Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI

27 czerwca 2018

2x więcej przestrzeni dla Colquímica Adhesives

0 352
Firma Colquimica Adhesives, światowy producent przemysłowych substancji klejących, przedłużyła umowę najmu i dwukrotnie, do ponad 7 300 mkw, zwiększyła swoją obecność w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

Colquimica Adhesives wynajęła w parku SEGRO w Poznaniu dodatkowo ponad 500 mkw. powierzchni biurowych i prawie 3 400 mkw. magazynu, co oznacza podwojenie dotychczas zajmowanego przez firmę metrażu. Potrzebę zwiększenia przestrzeni podyktował bardzo szybkim rozwój spółki w Polsce, zarówno jeśli chodzi o moce produkcyjne, jak i o zapotrzebowanie klientów na produkty, jest ona także związana z większą ilością pracowników.

POLECAMY

Współpracująca z SEGRO na terenie Polski od 2013 roku firma Colquimica Adhesives jest producentem klejów typu hot melt. W trzech fabrykach (w Portugalii i w Polsce) co roku produkowanych jest 65 tysięcy ton tej substancji, dostarczanej do 50 krajów na całym świecie. Grupa Colquimica zatrudnia 250 pracowników, a jej obroty sięgają 93 milionów euro. Wraz z początkiem tego roku działającą w ponad 50 krajach na świecie portugalska marka przeszła rebranding, będący wynikiem naturalnej ewolucji firmy, która od ponad 65 lat dąży do znakomitości w rozwoju i wprowadzaniu do obrotu najwyższej jakości klejów technologicznych. W celach firmy na 2020 rok jest osiągnięcie czwar...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy