Autor: PragmaGO

PRAGMAGO SA (pragmago.pl) – (wcześniej Pragma Faktoring SA) funkcjonuje w branży finansowania MŚP od 1996 r.  Obecnie Spółka jest czołowym polskim fintechem, zbudowanym na 25-letnim doświadczeniu we współpracy z Klientami z sektora MŚP. Rozwój Spółki wspiera technologiczna spółka zależna PragmaGO.Tech. W 2021 r. PragmaGO została przejęta i dokapitalizowana przez Enterprise Investors, wartość inwestycji wyniosła 75 mln zł. W 2022 roku kapitał własny spółki został podwyższony do 100 mln zł. 

PragmaGO to doświadczony dostawca usług finansowych dla branży TSL W tym sektorze Spółka obsłużyła 3 575 przedsiębiorców, finansując 315 514 faktur o łącznej wartości 2,1 mld zł. PragmaGO oferuje zarówno produkty faktoringowe, jak i pożyczkowe, wspierając swoich klientów w prowadzeniu stabilnego biznesu.

Kontakt dla prasy:  
Chief Growth Officer PragmaGO, Danuta Czapeczko,, danuta.czapeczko@pragmago.pl  
PR & content manager, Alicja Dyrszka, alicja.dyrszka@pragmago.pl, +48 604 464 460 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

PragmaGO i Teleroute uruchamiają usługę finansowania faktur FastPayment dla przewoźników

Przewoźnicy korzystający z giełdy transportowej Teleroute otrzymają dostęp do finansowania faktur FastPayment – usługi obsługiwanej przez PragmaGO. Współpraca pomiędzy PragmaGO i Teleroute pozwala na odzyskiwanie pieniędzy z faktur nawet do dwóch godzin po ich wystawieniu. Cały proces (od wnioskowania do wypłaty finansowania) odbywa się online – bezpośrednio na platformie Teleroute. To wygoda i oszczędność czasu dla przewoźnika, który dzięki szybkiemu dostępowi do gotówki może prowadzić stabilny biznes, utrzymując płynność finansową. FastPayment niweluje powszechny w branży transportowej problem długich terminów płatności na fakturach.

Czytaj więcej