Dołącz do czytelników
Brak wyników

MAGAZYNOWANIE

19 lipca 2019

Wizualizacja magazynu i raportowanie w 3D w nowym systemie IT od Logifact-Systems

0 526
Logifact-Systems specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań IT dedykowanych dla logistyki magazynowej. Jednym z nich jest informatyczny system wizualizacji magazynu logifact®3D.

logifact®3D to nowatorski system wizualizacji magazynu. Przeznaczony jest do modelowania i wizualizacji obiektów magazynowych w 3D. Wspomaga przeprowadzanie analiz oraz projektowanie logistyki magazynu.

POLECAMY

System pozwala wykreować model magazynu w 3D. Został zaprojektowany w ten sposób, aby umożliwić odwzorowanie istniejących w rzeczywistości lub kształtowanie nowych układów funkcjonalno-przestrzennych magazynu. Za jego pomocą można tworzyć od podstaw różne warianty projektowe magazynu. Umożliwia dokonanie oceny zachodzących procesów magazynowych na podstawie przestrzennie pokazanych wskaźników i charakterystyk. Posiada także funkcje raportowania o stanach magazynowych oraz o przebiegu wybranych procesów magazynowych w formie trójwymiarowej prezentacji.

Do odwzorowania magazynu można wykorzystać gotowe edytowalne moduły konstrukcyjne z bogatej biblioteki zawartej w syst...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy