Dołącz do czytelników
Brak wyników

MAGAZYNOWANIE

21 października 2019

Rozwiązania magazynowe WDX dla e-commerce: wózki widłowe

0 331
Można powiedzieć, że to oczekiwania klienta dyktują standardy w logistyce e-commerce. Dochodzimy do sytuacji, w której czas kompletacji, pakowania oraz wysyłki nie jest mierzony w dniach czy godzinach, ale w minutach.

Szybszy i szerszy dostęp konsumentów do Internetu oraz częstsze korzystanie z urządzeń mobilnych wywiera coraz większą presję na firmach chcących budować czy też utrzymać swoją pozycję na rynku e-commerce. 

POLECAMY

Wózki widłowe jako naturalne uzupełnienie oferty 

WDX S.A. to znany w branży producent regałów magazynowych, przenośników i zabudowy wielopiętrowej. Naturalnym uzupełnieniem oferty firmy są wózki widłowe. Dlaczego postawiliśmy na markę Crown? Mówi Katarzyna Stawiarska, Koordynator ds. Marketingu operacyjnego w WDX. Crown produkuje maszyny cechujące się unikalną wytrzymałością. Dla WDX to doskonała okazja, żeby budować przewagę poprzez jakość. Crown to jeden z absolutnych światowych liderów w segmencie elektrycznych wózków widłowych. Czy wiecie, że ponad 90% firm z amerykańskiego topu w branży e-commerce korzysta właśnie z rozwiązań Crown?

Wózki widłowe Crown u liderów rynku e-commerce w Polsce 

Crown, za sprawą WDX, zadomowił się na dobre na naszym logistycznym podwórku. Komplementarna gama rozwiązań pozwala na właściwy wybór optymalnej propozycji, niezależnie od stopnia zróżnicowania potrzeb. Crown zaznacza, że wszystkie prace projektowe nad nowymi urządzeniami rozpoczynają się w magazynach partnerów firmy. Inżynierowie marki analizują procesy, przepływ towarów oraz zachowania operatorów. Takie podejście pozwala wyznaczać marce nowe standardy funkcjonalności. 

N...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy