Dołącz do czytelników
Brak wyników

OPERATORZY LOGISTYCZNI

30 listopada 2017

Podwójny rekord Poczty Polskiej w Black Friday

0 351
Prawie pół miliona przesyłek obsłużyła Poczta Polska w związku z zakupami, jakie zrobili Polacy w miniony weekend. Również oferta promocyjna produktów świątecznych Poczty Polskiej pobiła dotychczasowe wyniki sprzedażowe.

W poniedziałek tuż po Czarnym Piątku, kiedy to sklepy internetowe zaczynają wysyłać do klientów zamówione produkty, przed Pocztą Polską stanęło wyzwanie przyjęcia i doręczenia zwiększonej liczby paczek i listów. W tym roku został pobity dzienny rekord liczby nadanych przesyłek, było ich prawie pół miliona. To o 15 % więcej niż w analogicznym dniu w ubiegłym roku. 

POLECAMY

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także produkty z oferty Poczty Polskiej na stronie: www.esklep.poczta-polska.pl 24 listopada odnotowano największy ruch w e-sklepie w całym mijającym miesiącu. W tym dniu było o 90% więcej zamówień niż w inne listopadowe piątki. Wartość zamówień była o prawie 110% większa niż średnia z pozostałych piątków tego miesiąca. Wyprzedaż oferty Poczty Polskiej w Black Friday objęła nie tylko sprzedaż internetową w e-sklepie, ale została rozszerzona  o wyprzedaż specjalnych produktów mikołajowych w obniżonych cenach w placówkach pocztowych. W tym dniu osiągnięto 70% udział sprzedaży w całości sprzedaży odnotowanej w okresie od 1 do 24 listopada 2017 roku. Oferta...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy