Platforma rezerwacji parkingów w Europie

OTWARTY DOSTĘP

Bezpieczny, strzeżony parking, który często niełatwo znaleźć, jest prawdziwym skarbem dla międzynarodowych przewoźników. Z myślą o ułatwieniu tego zadania, powstała platforma rezerwacyjna Truck Parking Europe - obsługująca już 18 krajów Europy - w której od niedawna można rozliczać się za pośrednictwem DKV.

Strzeżone miejsce na postój stanowi ważną usługę szczególnie w obecnych czasach, gdy w związku z drożejącym paliwem, istnieje coraz większe zagrożenie kradzieży oleju napędowego z ciężarówek. W ramach sieci Truck Parking Europe działa już 70 parkingów, zlokalizowanych w: Austrii, Belgii, Chorwacji, Czechach, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, na Litwie, Łotwie, Słowacji, Węgrzech Niemczech ora w Polsce, Portugalii, Rumunii, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Platforma umożliwia wcześniejszą, bezproblemową rezerwację miejsca parkingowego i rozliczenie za pomocą karty paliwowo-serwisowej, czyli w zbiorczej, okresowej fakturze.

Rezerwacji miejsca postojowego można dokonać na stronie internetowej platformy Truck Parking Europe lub dzięki aplikacji o tej samej nazwie. By pokryć należność, wystarczy wybrać DKV CARD jako metodę rozliczenia. - Dostęp do strzeżonych miejsc parkingowych jest ważny dla naszych klientów, gdyż zwiększa bezpieczeństwo transportu. Truck Parking Europe umożliwia wygodną rezerwację, oszczędza czas i minimalizuje koszty funkcjonowania firm transportowych - informuje Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i obsługi pojazdów w DKV Mobility.

Potwierdza to Niels de Zwaan, kierownik sprzedaży międzynarodowej i dyrektor ds. parkowania w Grupie LOGPAY, właściciela serwisu Truck Parking Europe: Rozwiązanie pomaga firmom transportowym ograniczyć kradzieże ładunków i emisję CO2. Dzięki akceptacji kart DKV, klienci operatora mogą korzystać z naszych usług parkingowych dla aut ciężarowych. Obsługa platformy jest intuicyjna, zatem bezproblemowo można znaleźć, zarezerwować i opłacić bezpieczne miejsca parkingowe.

Przypisy