Dołącz do czytelników
Brak wyników

MAGAZYNOWANIE

3 marca 2020

Partnerstwo Element Logic z AutoStore – logistyka przyszłości w e-commerce

53
Element Logic, firma specjalizująca się w rozwiązaniach optymalizacji logistyki wewnętrznej, czyli intralogistyki, rozszerzyła najwyższy stopień partnerstwa z producentem systemów i urządzeń automatyki magazynowej AutoStore na wszystkie europejskie rynki. Dzięki jeszcze ściślejszej współpracy z AutoStore, Element Logic oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu robotyki i automatyzacji magazynowej dla sektora retail oraz e-commerce na polskim rynku.

Dzieki partnerstwu z AutoStore uzyskaliśmy możliwość dystrybucji i integracji zaawansowanych rozwiązań automatyki magazynowej w całej Europie, także w Polsce. Możliwość zaoferowania tak wysoce wyspecjalizowanych rozwiązań na rynku pozwoli nam wejść na wyższy poziom w rozwoju. Jest to z pewnością kamień milowy dla firmy Element Logic. Co jednak ważniejsze, dzięki partnerstwu możemy zaoferować polskiemu rynkowi unikatowe i niedostępne wcześniej rozwiązania z zakresu automatyki intralogistycznejmówi Anna Wiśniewska, dyrektor zarządzająca Element Logic Poland sp. z o.o.

W Polsce istnieje kilka firm z branży logistyki wewnętrznej, które oferują standardowe rozwiązania. Jednak żadna z nich nie oferuje automatyzacji procesów na wyższym poziomie niż system A...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy