Dołącz do czytelników
Brak wyników

OPERATORZY LOGISTYCZNI

8 listopada 2018

Paczkomaty InPost przy sklepach Dino

0 376
InPost postawi Paczkomaty InPost przy wybranych sklepach Dino. To kolejne partnerstwo InPost - sieć rozbuduje się także o lokalizacje przy sklepach Lidl. Do końca roku InPost planuje powiększyć infrastrukturę do 4500 Paczkomatów.

To kolejne porozumienie o współpracy z siecią handlową, które podpisujemy. Partnerstwa, nad którymi pracujemy, będą wzmacniać naszą infrastrukturę - zapewniając naszym klientom dogodne lokalizacje. Paczkomat® InPost przy sklepach czy na stacjach benzynowych jest naturalnym uzupełnieniem oferty i pozwala sieciom handlowym na dodatkowe przewagi konkurencyjne. Dlatego mamy tak wiele zgłoszeń i zapytań w tym obszarze. Liczymy na szybką finalizację prowadzonych rozmów, a rozstawienie kolejnych maszyn realizujemy nawet w ciągu kilku tygodni od zakończenia formalności. Wiemy, że klienci sami zwracają się do sieci z prośbami o postawienie Paczkomatu® InPost - my też dostajemy liczne zapytania ze wszystkich regionów Polski. Staramy się odpowiedzieć na potrzeby Polaków w obszarze szybkich i wygodnych dostaw przesyłek, stąd tak dynamiczny rozwój naszej infrastruktury - powiedział Rafał Brzoska, prezes InPost.

POLECAMY

W okresie styczeń - wrzesień 2018 roku InPost dostarczył ponad 53 mln przesyłek, czyli o 48,8% więcej rok do roku - w tym Paczk...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy