Dołącz do czytelników
Brak wyników

OPERATORZY LOGISTYCZNI

1 października 2018

Nowy oddział Raben w 7R Beskid Park

0 302
We wrześniu 2018 roku czechowicki oddział Raben Logistics Polska przeniósł się do nowej siedziby na terenie 7R Beskid Park. Powstał tu magazyn klasy A oraz nowoczesny biurowiec. Oddział zatrudnia 30 osób i średnio miesięcznie obsługuje ponad 15 000 przesyłek.

7R Park Beskid to kompleks, w skład którego wchodzą dwa nowoczesne magazyny klasy A o łącznej powierzchni około 30 tys. mkw., z tego dla firmy Raben przeznaczone jest 3440 mkw. na magazyn przeładunkowy i ponad 500 mkw. na biura. Projekt położony jest w Czechowicach-Dziedzicach, tuż przy drodze krajowej nr 1. Usytuowanie w pobliżu węzła Bielsko-Biała Komorowice umożliwia szybki dostęp do obwodnicy miasta, a tym samym każdej jego części. Inwestycja znajduje się również w bliskiej odległości od granicy czeskiej i słowackiej, co zapewnia doskonałe warunki do dystrybucji towarów na rynek środkowoeuropejski. 

POLECAMY

To co zaoferowała nam firma 7R, to przede wszystkim bardzo dobra lokalizacja obiektu.  Nasz nowy magazyn znajduję się przy drodze DK1, w centralnym punkcie rejonu. Praktycznie z tego miejsca we wszystkich kierunkach mamy równe odległości - stwierdza Małgorzata Kacyrz, kierownik oddziału, Raben Logistics Polska.

Firma Raben Logistics Polska stale się rozwija, nieustannie dbając o jak najwyższy standard obsługi klientów. Firma inwestuje w nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, jak również w hale magazynowe spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa i jakości. 

Podobnie jak Raben, firma 7R stawia na ekologię. W magazynie zainstalowano oświetlenie ledowe oraz świetliki dachowe doświetlające wnętrze światłem dziennym, co jest niezmiernie ważne dla komfortu pracy naszych pracowników. Z kolei ogrzewanie zapewnią nam ekologiczne promienniki gazowe. Dzięki takim, i innym rozwiązaniom, nie tylko będziemy mogli zapewnić naszym klientom wysoki poziom obsługi w nowym obiekcie, terminowe odbiory...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy