Dołącz do czytelników
Brak wyników

OPERATORZY LOGISTYCZNI

20 listopada 2018

Nowe połączenie Raben na linii Włochy-Niemcy

0 371
Włochy słyną z modnych butów, słynnej na cały świat pasty i pizzy oraz zamiłowania do espresso. Niemcy z kolei, to kraj znany z najlepszych samochodów, wybornego piwa i wysokiej jakości chemii domowej. Choć z pozoru wiele te kraje dzieli, to łączy je intensywna wymiana handlowa, a od dziś także siatka codziennych połączeń Grupy Raben na linii Włochy-Niemcy.

Włochy to dla niemieckiej gospodarki  partner nr 6 w światowej wymianie międzynarodowej, podczas gdy dla  Europy, kraj ten plasuje się już na miejscu 4. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, a jednocześnie obserwując dynamiczną sytuację wymiany handlowej na rynku europejskim Grupa Raben podjęła decyzję o uruchomieniu codziennych połączeń na linii Niemcy-Włochy. 

POLECAMY

Od teraz siatka Raben łączy codziennie trzy kluczowe regiony Niemiec (Zagłębie Ruhry, Stuttgart, Norymberga) z dwoma hubami w północnych Włoszech (Mediolan w Lombardii i Verona w Veneto), zapewniając realizację przesyłek w dwa dni robocze między kluczowymi regionami. Nowe połączenia Grupy mają wspierać dotychczasowych klientów z Włoch i Niemiec, w wymianie towarów między tymi krajami. Są również skierowane do wszystki...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy