Dołącz do czytelników
Brak wyników

OPERATORZY LOGISTYCZNI

11 maja 2018

Nowa linia oceaniczna w DB Schenker

0 321
Nowa drobnicowa linia oceaniczna z Karaczi do Gdańska jest odpowiedzią na potrzeby klientów branży Fashion. Co tydzień z pakistańskiego portu wypływają towary, które po 35 dniach docierają do Polski.

Coraz więcej firm z branży Fashion przenosi produkcję z Chin do krajów rozwijających się – Bangladeszu, Pakistanu czy Indii, które są atrakcyjniejsze kosztowo. W ubiegłym roku DB Schenker uruchomił linię z Bangladeszu, a dokładnie z Chittagong do Gdańska.
 
Nowe połączenie z Pakistanu do Polski zostało stworzone we współpracy z klientami DB Schenker. Operator logistyczny oprócz transportu drobnicowego oferuje również transport pełnokontenerowy oraz fracht lotniczy w przypadku towaru, który musi być dostarczony szybciej.

POLECAMY

Kierunek pakistański odgrywa coraz większą rolę. Utworzenie linii z Karaczi do Gdańska było kolejnym krokiem, który podjęliśmy po rozmowach z naszymi klientami. Tym samym zagwarantowaliśmy bezpośrednie połączenie i większe bezpieczeństwo towarów. Produkty są konsolidowane w Karaczi, a kontenery otwierane dopiero w magazynie dekonso...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy