Dołącz do czytelników
Brak wyników

MAGAZYNOWANIE

18 września 2017

Najintensywniejszy rok w historii P3 Logistic Parks w Polsce

41
Prawie 130,000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oddanej do użytku od początku roku, ponad 100,000 mkw. w budowie oraz kolejne planowane inwestycje - tak P3 realizuje ambitne plany ekspansji na polskim rynku powierzchni magazynowych.

W ciągu minionych miesięcy P3 zakończyło budowy nowoczesnych obiektów magazynowych o łącznej powierzchni około 130,000 mkw. w parkach logistycznych: P3 Poznań, P3 Błonie i P3 Mszczonów. Wszystkie nowo wybudowane obiekty są niemal w pełni skomercjalizowane.

W parku P3 Błonie zostały oddane do użytku dwie fazy budynku numer 16 o łącznej powierzchni 47,000 mkw. Wśród najemców, którzy zdecydowali się na ulokowanie na tej powierzchni są m.in. Antalis, Green Factory Logistics i Quick Service Logistic Polska. Według raportów rynkowych była to jedna z największych inwestycji zakończonych w pierwszej połowie 2017 r. na rynku powierzchni magazynowych w Polsce. Obecnie w budowie jest trzecia faza budynku o wielkości 32,500 mkw. na której wynajem zdecydowała się firma eMAG. Odpowiadając na nieustające zainteresowanie ze strony najemców P3 przygotowuje b...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy