Dołącz do czytelników
Brak wyników

MAGAZYNOWANIE

18 września 2017

Najintensywniejszy rok w historii P3 Logistic Parks w Polsce

0 372
Prawie 130,000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oddanej do użytku od początku roku, ponad 100,000 mkw. w budowie oraz kolejne planowane inwestycje - tak P3 realizuje ambitne plany ekspansji na polskim rynku powierzchni magazynowych.

W ciągu minionych miesięcy P3 zakończyło budowy nowoczesnych obiektów magazynowych o łącznej powierzchni około 130,000 mkw. w parkach logistycznych: P3 Poznań, P3 Błonie i P3 Mszczonów. Wszystkie nowo wybudowane obiekty są niemal w pełni skomercjalizowane.

POLECAMY

W parku P3 Błonie zostały oddane do użytku dwie fazy budynku numer 16 o łącznej powierzchni 47,000 mkw. Wśród najemców, którzy zdecydowali się na ulokowanie na tej powierzchni są m.in. Antalis, Green Factory Logistics i Quick Service Logistic Polska. Według raportów rynkowych była to jedna z największych inwestycji zakończonych w pierwszej połowie 2017 r. na rynku powierzchni magazynowych w Polsce. Obecnie w budowie jest trzecia faza budynku o wielkości 32,500 mkw. na której wynajem zdecydowała się firma eMAG. Odpowiadając na nieustające zainteresowanie ze strony najemców P3 przygotowuje budowy kolejnych magazynów, które ruszą najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

W Mszczonowie P3 zakończyło budowę magazynu o powierzchni 16,500 mkw., któ...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy