Dołącz do czytelników
Brak wyników

OPERATORZY LOGISTYCZNI

22 lipca 2019

ID Logistics stawia na certyfikaty jakości

0 294
ID Logistics przykłada dużą wagę do wdrażania certyfikatów wspierających procesy zarządzania operacyjnego w magazynach i poświadczających wysoką jakość świadczonych usług.

W Portugalii operator, wzmacniając swoją ofertę dla firm farmaceutycznych, odnowił właśnie kluczowy dla tej branży certyfikat jakości GDP. Natomiast w magazynach w Polsce wdrażana jest kolejna wersja wewnętrznego certyfikatu jakości ID Logistics - CID oraz IFS Logistics. 

POLECAMY

W Portugali ID Logistics ma znaczący, ponad 30 proc. udział, w rynku usług logistycznych dedykowanych branży farmaceutycznej. Obecnie dla firm z tego sektora operator zarządza magazynem o powierzchni 20 tys. mkw. w Azambuji koło Lizbony, zatrudniającym ponad 200 specjalistów. To jeden z najnowocześniejszych, zmechanizowanych i zautomatyzowanych obiektów tego typu w Portugalii. Magazyn działa w oparciu o dwa międzynarodowe systemy certyfikacji jakości – GDP (Good Distribution Practices) i GMP (Good Manufacturing Practices). 

ID Logistics Portugalia zarządza także kompleksową siecią dystrybucji dla firm farmaceutycznych, która obejmuje ponad 6 tys.  punktów dostaw, w tym hurtownie, szpitale, apteki i inne centra.

Przedłużenie ważności farmaceutycznych certyfikató...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy