Dołącz do czytelników
Brak wyników

MAGAZYNOWANIE

9 sierpnia 2019

ibcsVoice w zakładach Śnieżki – kompletacja na najwyższym poziomie

0 332
Firma Śnieżka S.A. jest jednym z największych producentów farb i lakierów w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka od lat dynamicznie się rozwija, zwiększając sprzedaż swoich produktów zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Firma od dłuższego czasu prowadzi działania na rzecz optymalizacji procesów wewnętrznych. Jednym z istotnych aspektów jest tu logistyka, dlatego w 2017 roku  Śnieżka zdecydowała się na wdrożenie w swoim magazynie w Brzeźnicy systemu kompletacji głosowej ibcsVoice.

POLECAMY

Potrzeba wejścia na wyższy poziom

Firma Śnieżka SA jest konsekwentna w swojej polityce innowacji oraz ciągłego usprawniania wewnętrznych procesów w firmie. 

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku na farby i lakiery produkowane przez Śnieżkę, coraz większemu obciążeniu ulegał główny magazyn wyrobów gotowych, zlokalizowany w Brzeźnicy, stanowiący istotny element  infrastruktury logistycznej firmy. To stąd rozpoczyna się dystrybucja farb na całą Polskę. W wyniku przeprowadzonego audytu wewnętrznego zdecydowano o inwestycji w system automatyzacji pracy magazynu.

Cele, jakie sobie wyznaczyliśmy w kontekście optymalizacji pracy magazynu to redukcja kontroli palet. Rozumieliśmy przez to zwiększenie jakości wysyłek, automatyzację druku dokumentów, a co za tym idzie obniżenie kosztów związanych z drukiem i ogólne zwiększenie wydajności procesów magazynowych o około 30%. Założenia te były naprawdę ambitne, dlatego potrzebowaliśmy odpowiedniego partnera, który mógł nam pomóc w ich realizacji – mówi Anna Giza, kierownik Magazynu Wyrobów Gotowych Śnieżki.

IBCS Poland – zespół do zadań specjalnych

Firma od dłuższego czasu współpracowała z IBCS Poland, wynosząc z dotychczasowego współdziałania pozytywne doświadczenia. Co więcej, IBCS mogło się wykazać doświadczeniem w realizacji  skomplikowanych projektów usprawniających fun...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy